Zarabiaj promując książkę „Pozycjonowanie krok po kroku”

Od dziś mój ebook „Pozycjonowanie krok po kroku” można kupić poprzez platformę ekademia.pl (afiliacja poprzez stronę cnebpoints.com) oraz interkursy.pl co daje Ci możliwość zarabiania na nim.

Programy partnerskie zawsze uważałem za świetny pomysł z jednej strony na zarabianie przez właścicieli stron reklamujących produkty, a z drugiej promocję produktów. W przypadku wspomnianych wcześniej platform afiliacyjnych płacę tylko % od sprzedanego produktu więc wynagradzam tylko efektywnych partnerów, którzy sprzedają moje produkty.

Książka kosztuje 27 zł, a prowizja dla partnera za pośrednictwem, którego ebook zostanie sprzedany wynosi aż 40%. 

W obu platformach afiliacyjnych nie ma możliwości publikacji materiałów promocyjnych dlatego przygotowałem specjalna stronę https://www.pozycjonowaniekrokpokroku.pl/zarabiaj-na-ksiazce/ na której będę udostępniał materiały reklamowe. Aktualnie udostępniłem kilkanaście formatów reklamy banerowej, jednak jestem otwarty na różne możliwości promocji ebooka wiec pozostaje do Twojej dyspozycji.

Jeśli tylko chcesz zacząć zarabiać na moim ebooku to zapraszam Cię na dowolną z platform afiliacyjnych. Po pobraniu swojego linka partnerskiego możesz rozpocząć promowanie książki za pomocą udostępnionych przeze mnie materiałów promocyjnych.

Ps. Moja lista mocnych katalogów także jest już dostępna na ekademi oraz interkursach.

0 Comments

Leave A Reply

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.