O autorze

Sławomir Gdak urodzony 8 kwietnia 1982r. w Warszawie

Na co dzień zajmuję się projektowaniem stron www, a swoją przygodę z nimi zacząłem blisko 10 lat temu od projektowania grafiki. Od ponad 5 lat pracuję zawodowo jako grafik, webmaster. Moje zainteresowania skupiają się wokół e-biznesu oraz e-marketingu.
Jako, że jestem właścicielem wielu stron, które wymagały promocji, w 2006 roku zainteresowałem się pozycjonowaniem i reklamami PPC. Temat ten stał się dla mnie na tyle ciekawy, że postanowiłem zainteresować się nim szerzej. Po kilku miesiącach zgłębiania wiedzy i pozycjonowania własnych stron z sukcesem, postanowiłem, że podzielę się swoją wiedzą wydając książkę w wydawnictwie Złote Myśli pt.: „Pozycjonowanie dla początkujących”.

W grudniu 2010 roku udostępniłem klientom listę mocnych katalogów wspomagających pozycjonowanie http://www.kurspozycjonowaniastron.pl/.
Od początku 2011 roku co jakiś czas moje artykuły pojawiają się w miesięczniku SemSpecialist, natomiast w maju 2011 r. opublikowałem darmowy 14 dniowy e-mailowy kurs pozycjonowania stron http://www.kurspozycjonowaniastron.pl/, aby pomagać innym zgłębiać wiedzę na temat seo.

Powoli staram się tworzyć co raz więcej produktów, które mają być pomocne pozycjonerom.

Od blisko 2 lat prowadzę bloga na temat pozycjonowania, jestem aktywnym uczestnikiem blogosfery i cały czas dbam o rozwój swojej wiedzy z zakresu pozycjonowania stron.

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.