Inne produkty

Na tej stronie znajdziesz inne produkty związane z SEO oferowane przeze mnie.

KursPozycjonowaniaStron.pl – produkt z maja 2011 roku, który jest darmowym 14 dniowym e-mailowym kursem pozycjonowania. Dzień po dniu przez 14 dni za darmo będziesz otrzymywał jedną lekcję związaną z pozycjonowaniem na Twój e-mail wraz z plikiem pdf. Kurs zawiera podstawową wiedzę nt. pozycjonowania. Pod koniec kursu otrzymasz 30 stronicowy pdf ze wszystkimi lekcjami kursu.

ListaMocnychKatalogow.pl – produkt powstał pod koniec 2010 roku. Jest to lista mocnych katalogów wspomagających pozycjonowanie Twojej strony. Lista zawiera ponad 150 darmowych oraz płatnych katalogów o wartości PR4-PR6.

„Pozycjonowanie polega na budowaniu jak największej, najbardziej wartościowej liczby stron linkujących do pozycjonowanej strony. Najprostszym i najtańszych sposobem na to jest katalogowanie czyli dodawanie pozycjonowanej strony do listy stron tzw. katalogów. Czym więcej wartościowych linków prowadzi do Twojej strony tym lepszy będzie efekt pozycjonowania!

Jedyny haczyk tkwi w tym, że musisz posiadać solidną listę, sprawdzonych, mocnych katalogów, do których dodanie Twojej strony rzeczywiście poskutkuje podniesieniem pozycji strony w wyszukiwarce.”

Tym właśnie jest moja lista katalogów. Po opiniach klientów widzę, że był to świetny pomysł na produkt.

CentrumPozycjonowania.pl – znajdziesz tutaj narzędzie nazwane przeze mnie „Check Position”, które służy do sprawdzania pozycji strony w Google. Początkowo projekt stworzony tylko do własnych celów, później zaś udostępniony większemu gronu odbiorców. Dzięki niemu nie będziesz musiał codziennie przeszukiwać zasobów Google, aby sprawdzić pozycje Twoich stron na wybrane frazy kluczowe. Skrypt sprawdzi to za Ciebie, a na e-mail regularnie będziesz otrzymywał raporty. Na produkt jest darmowy 14 dniowy okres próbny!

 

 

Sławek Gdak Specjalista ds. seo
Jeśli potrzebujesz mojej pomocy, masz jakiekolwiek pytanie wypełnij poniższy formularz.